header

DUX Yatakları

DUX yatağı, 90 yıldan daha uzun geçmişe dayanan AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) çalışmalarının bir sonucudur. Her yatak basıncı en üst düzeyde azaltmak için birlikte çalışan, birbirine bağlı binlerce çelik yayın bulunduğu benzersiz DUX yay sistemine sahiptir. Yatağınızı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir hale getirebilmeniz için patentli Pascal sistemini içeren çeşitli modellerde yaylı yatak, Continental yatak ve ayarlanabilir yatak sunuyoruz.

Yaylı yataklar

Yaylı şilte, yatağın kasası ile veya takılabilir ayaklarla desteklenebilen klasik bir tasarımdır. DUX yaylı yatakları, kuzey ormanlarında yetişen dayanıklı çam ağaçlarından ve kaliteli İsveç çeliğinden üretilen iki veya üç katmanlı yaylı sistemden oluşmaktadır. Doğal lateks ve koton kılıf ile kaplıdır. Üst ped dahildir.

 

Continental yataklar

Continental yatak, iki ayrı yay katmanından oluşur. DUX Continental yatakları, kuzey ormanlarında yetişen dayanıklı çam ağaçlarından ve kaliteli İsveç çeliğinden elde edilmiş iki veya üç katmanlı yaylı sistemden oluşmaktadır. Doğal lateks ve koton kılıf ile kaplıdır. Ayaklar ve üst ped dahildir.

 

Hareketli yataklar

Hareketli bir yatak, yatağın baş tarafını ve sıklıkla da ayak tarafını kaldırmak için kullanılan, sessiz çalışan bir motorla donatılmıştır. Yatağında rahatça oturabilmeyi isteyenler için iyi bir seçimdir. Tıpkı diğer yataklarımız gibi hareketli DUX yatakları da en kaliteli ve ​​dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

İyi bir gece uykusu

Uykunuz ne kadar iyi? Rahat bir yatakta çekilen, harika bir uykudan sonra uyanmak kadar güzel bir his yok, değil mi? Dinlenmiş bir vücut ve toplanmış bir zihin... Dünün tüm yorgunluğu ortadan kalkmış.