Ana içeriğe geç
{

Yataklar

BM0555

Carl Hansen & Søn ile olan benzersiz iş birliğimizle iyi bir gece uykusuna yatırım yapın. Danimarkalı markayla birlikte, Børge Mogensen tarafından tasarlanan zarif bir yatak sunuyoruz.

BM0555

Yatak odasını daha davetkâr hâle getirmek için en yüksek uyku konforunu sunan şık İskandinav tasarımı, yüksek kaliteli deri, ahşap ve dayanıklı açık gri DUX kumaşı özel, elle dikilen fitilli kordonla birleştirir. Özel yapım şilte, FSC™ sertifikalı masif meşe taban üzerine oturtulmuştur ve sıcak ve dayanıklı bir kaplama sunacak şekilde yağlanmıştır.

  • DUX Yay sistemi

Özellikler

  • Doğal kauçuk ve 13 cm yay tabakalı DUX CH18 yaylı şilte
  • Deri detaylar
  • Şilte yüksekliği 16 cm
  • Yağ işlemeli meşe çerçeve
  • Sırt ve boyun yastığı: HR23 veya CMHR27, kumaş kaplı poliüretan köpük: Moss0006, Moss00021, Clay0013
  • Boyun yastıklarının asılması için kayışlar: Saddle deri/konyak
  • Boyun yastıklarının asılması için vidalar: Renk bozulmasını önleyen şeffaf kaplamalı pirinç

Yatağınızı kişiselleştirin

Yatağınızın sizin kaleniz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şilte, yatak başı ve üst pedden ayaklara kadar tüm bileşenleri seçmenize izin veriyoruz. DUX’ı kişiselleştirin!

Mağaza bulun Yatağınızı nasıl kişiselleştireceğinizi öğrenin

Üstün konfor

DUX’ın başarısının sırrı teknolojidir. Doğru duruşa ve iyileştirilmiş derin uykuya odaklanarak en yüksek uyku kalitesini sağlamayı hedefliyoruz. Sürekli sarmal yay tasarımı ve zamanla test edilmiş teknolojisi sayesinde, DUX Yataklar son derece rahattır.

DUX inovasyonu

Sürdürülebilir ustalık

Uzun ömürlü malzemeler, insan-ekolojik en yüksek standartlar, kişiselleştirilebilir bileşenler. Sürdürülebilir yaklaşımı, DUX üretim sürecinin her aşamasında uyguluyoruz. Mobilya ve yataklarımızın yaşam döngüsü, Değişim, Yenileme ve Yenileme stratejisine dayanmaktadır.

Sürdürülebilirlik, kalite ve uzun ömürlülük

Deneyin ve satın alın!

DUX farkını hissetmenin en iyi yolu, onu bir gece deneyimlemektir. İş ortağımızın otelinde bir gece kalın ve DUX yatak satın alırken 500 £'a kadar tasarruf edin. Bu kadar basit!

Otel teklifi

Aksesuarlar

Yatak ayaklarınızı, yatak başlığınızı, yatak eteğinizi ve çarşafınızı seçin. Özel aksesuar serimiz, DUX yatağınıza tam uyum sağlar.

Yatak aksesuarları Yatak

Neden DUX

DUX’a gitmek için daha fazla neden