Ana içeriğe geç

İhtiyacınız olan tek yatağı keşfedin: DUX Sürdürülebilir Konfor

Yatakların konforunu, performansını ve uzun ömürlülüğünü artırmak, şirketimiz yaklaşık yüz yıl önce kurulduğundan bu yana DUX'un itici gücü olmuştur. Efsanevi DUX yatağın en yeni nesli yolculuğuna devam ediyor. Benzersiz özelleştirme için bileşen bazlı bir uyku sistemi ve tamamen doğal materyallerle bir ömür boyunca, hatta daha ötesinde dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

DUX & DUXIANA CEO'su Henrik Ljung, "Gelişmiş bileşen tasarımımız, uyuyan herkese hem kendi refahına hem de gezegenimizin sağlığına öncelik veren kişiselleştirilmiş bir uyku deneyimi sunuyor" diyor. "Bu yeni koleksiyona 'Sürdürülebilir Konfor' adını vermemizin bir sebebi var ve her açıdan bu isme uyacağına söz veriyoruz."

Her dikişi yeniden düşünmek

Sürdürülebilir Konfor, DUX'un mevcut yataklarda kullanılan tüm materyalleri dikkatlice gözden geçirdiği ve analiz ettiği üç yıllık bir araştırma ve geliştirme çalışmasının sonucudur. DUX her zaman özenle tedarik edilen uzun ömürlü kaynaklarla sorumlu bir üretim gerçekleştiriyor ve yeni yatak koleksiyonu bunu daha da ileri götürüyor, gerekli olmayan, insan yapımı tüm materyalleri ortadan kaldırıyor.

Yatak çerçeveleri, daha önce olduğu gibi yavaş büyüyen İsveç çamından yapılmıştır ve yayları yüksek mukavemetli, sorumlu yollarla elde edilen çelikten yapılmıştır. En önemli fark kumaşlarda. Yeni bileşenler için, DUX tamamen doğal liflerden oluşan materyaller seçti: %100 yün, %100 pamuk ve %100 keten. Ayrıca lateks katman, %90 doğal lateks içeren bir karışım olarak güncellendi.

Ljung, "Yeni materyaller sadece her bir DUX yatağın çevresel ayak izini iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda iyileştirilmiş bir uyku deneyimi de yaratıyor" diyor. Doğal lateks, uyuyan kişinin vücudunun her noktası için kavrayıcı bir destek yaratır ve sık iplikli, %100 pamuktan rakipsiz bir yumuşaklık sunar. Yatağın genelindeki tamamen doğal kumaşlar, daha konforlu bir gece uykusu için daha fazla sıcaklık kontrolü de sağlıyor."

TopCorner_SustainableComfort_DUX_6000x4000.jpg

Dünyanın en özelleştirilebilir yatağı

DUX, vücudun doğru şekli almasına ve iyileştirilmiş, daha derin uykuya odaklanarak en yüksek kalitede dinlenme sunmak için yatak teknolojileri geliştirmektedir. Bunu da uyuyan kişinin, yattığı tarafı vücudunun benzersiz ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyacak şekilde özelleştirmesini sağlayarak yapar.

Sürdürülebilir Konfor koleksiyonundaki yataklar üç ayrı, değiştirilebilir bileşene dayanan bir uyku sistemine sahiptir. Bu yenilikçi tasarım, mümkün olan en iyi konfor seviyesini sağlamak ve bu konforu daha uzun süre korumak için yatağın ayarlanmasında daha fazla esneklik sunar.

Sürdürülebilir Konforun üç bileşeni

  • Pascal Destek Sistemi: DUX'un patentli değiştirilebilir kutu sistemi bacaklar, kalça ve omuzlar için optimum destek sağlar.
  • DUX Üst Pedler: optimum konfor sağlamak için gereklidir, maksimum kişisel esneklik adına yatakta sabitlenmezler.
  • İç Konfor Katmanı: Konfor özelleştirme potansiyelini daha da artıran doğal lateks ve doğal yünden üretilen yeni geliştirilmiş bir bileşen.

SustainableComfort-BedInRoom_HiRes.jpg

Ljung şöyle diyor: "Bileşen tabanlı sistem, DUX yatağınızın konforunu sürekli olarak yenilemeyi mümkün kılıyor. . Bir bileşeni yükseltmek veya değişen yaşam koşulları farklı bir destek türünü gerektirdiğinde bunlaru değiştirmek her zaman mümkündür. Temel olarak yatağınızın ömrünü sonsuza kadar uzatabilirsiniz, yani bu gerçekten de satın alacağınız son yatak olabilir!"

Yatağın uzun ömürlülüğü, koleksiyondaki yeni bir renk paletiyle yansıtılmaktadır. İskandinav açık kum rengi ve griye çalan sıcak sarının birleşimi hem klasik hem de moderndir ve her tasarım zevkine uyacak zamansız bir görünüme sahiptir. Yatağın sahibi yeniden dekore etmeye veya yeniden tasarlamaya karar verse bile Sürdürülebilir Konfora sahip yatak, yatak odasının estetik özelliklerini yıllarca artıracaktır.

6006_SustainableComfort_DUXIANA_2000x1500px.jpg

Yeni uyku olanaklarında öncü

Birinci sınıf materyallerle el yapımı bir yaklaşım daima DUX ürünlerinin temelini oluşturmuştur. Sürdürülebilir Konfor koleksiyonu bu mirasa dayanıyor. Bu yatak, dinamik uyku desteği sağlayan benzersiz sürekli sarmal yay sistemi de dâhil olmak üzere 90 yılı aşan geçmişe sahip inovasyonun ve kanıtlanmış yatak teknolojilerinin bir ürünüdür.

Ljung şöyle diyor: "Bizim için Sürdürülebilir Konfor, DUX'un gururlu İsveç köklerinin bir diğer örneğidir ve kaliteye olan bağlılığımızın yanı sıra güvenilir çevresel sorumluluğumuzu da yansıtır. DUX, 'lider' anlamına gelir ve biz de tam olarak buyuz. Bu yataklarla bir kez daha yeni standartlar belirliyoruz: hem konforlu ve özelleştirilebilir uyku deneyimleri hem de daha sürdürülebilir ve daha uzun ömürlü uyku ürünleri söz konusu olduğunda."

Sürdürülebilir Konfor koleksiyonu Temmuz 2024'ten itibaren seçili mağazalarda satışa sunulacak.