Ana içeriğe geç

Duxiana

Erişilebilirlik Beyanı

Duxiana dijital erişilebilirlik, Web İçeriği Erişilebilirlik Kılavuzu (WCAG) 2.1, Seviye A ve AA'ya uyma ve Engelli Amerikalılar Yasası (ADA) etkin iletişim gereklilikleri ve diğer geçerli yönetmeliklere uyum sağlama konusunda taahhüt sunar.

Bunu başarmak için, erişilebilirlik programımızı yönetmek ve yönetişimi denetlemek amacıyla eSSENTIAL Accessibility ile ortaklık kurduk. Erişilebilirlik programları, dijital ürünlerimizi sürekli olarak en iyi uygulamalara göre değerlendirir ve yardımcı teknolojiler kullanıcıları da dâhil olmak üzere çok çeşitli erişilebilirlik uzmanları tarafından desteklenir. Platform, ayrıca yazı yazma, izleme, fare kaydırma veya okumada sorun yaşayan müşterilere yardımcı bir CX teknolojisi uygulaması sunarak minimum uyum gerekliliklerinin ötesine geçer. Uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz ve örneğin fare ve klavye değişimi, ses tanıma, konuşma etkinleştirme, eller serbest/dokunmatiksiz navigasyon ve daha birçok araç içerir.

Dijital özelliklerimizde herhangi bir erişilebilirlik engeliyle karşılaşırsanız düşüncelerinizi almak isteriz. Lütfen hello@dux.se adresinden Müşteri Destek birimimizle görüşün.