Ana içeriğe geç

Kişiselleştirme

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir yatak

The DUX Bed’in farklı bileşenlerine göz atın. Seçiminizin ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uymasını sağlamak için size rehberlik edeceğiz.

Şilte sertliği

Yatağınızın sertliği vücut ağırlığınıza, uyku pozisyonuna ve tercihinize göre ayarlanmalıdır. Doğru sertlik, sırt ağrısı ve dolaşım sorunlarından kaçınmak için gereklidir. Yumuşak bir şilte hafif ve yan traversler için en uygun tercihtir, sert bir ürün ise orta ve ağır sırt tipi uykucular içindir. Sırtı veya midesi üzerinde dinlenmeyi tercih eden ağır kullanıcılar için ekstra sertlik tavsiye ederiz.

Üst ped

DUX yatağınız için beş farklı üst ped sunuyoruz. Xupport, Xupport düğmeli, Xupport Plus, Xupport Xoft ve kişiselleştirilmiş konfor bölgeli benzersiz yatak Pascal de Luxe. Bunlar yatağınıza sabitlenmez ve böylece kolayca değiştirilebilir.

Üst pedleri keşfedin

Pascal Sistemi

Değiştirilebilir yaylı kutucuklara sahip DUX’ın benzersiz sistemi, yatağı sizin ve eşinizin ihtiyaçlarına göre ayarlamanız gerektiğinde en iyi seçenektir.

Yatak ayakları

Yatak ayaklarında farklı bir tarz, yükseklik ve renk seçebilirsiniz. Ayakların takılması kolaydır, bunları çerçeveye vidalayarak sabitleyebilirsiniz.

Teklifimize göz atın

Aksesuarlar

DUX deneyiminizi tamamlamak için, en yüksek kalitede doğru aksesuarları seçin.