Ana içeriğe geç

Spinal sağlık

Biz sizin arkanızdayız

Sırt ağrınız kontrolünüz altında. Doğru yatağı seçmek sizi rahatlatır ve günlerinizi tamamen değiştirebilir. DUX ile omurganız için iyi olan derin, baskısız bir dinlenme elde edersiniz.

Omurganızı hizada tutun

Gece uyuduğunuzda, sırtınız ihtiyacı olan dinlenmeyi her zaman almaz. Doğru desteğe sahip olmamak gerginliğe neden olabilir. Bu nedenle ürünlerimizi dinamik destek ile omurganızı hizalayacak şekilde tasarlıyoruz. Şeklinize ve vücut hareketlerinize uyum sağlayan bir yatakta uyuduğunuzu hayal edin. Size etkisi nedir? Doğal pozisyon, rahat kaslar, daha az ağrı, daha iyi kan akışı ve bir gecede vücudunuzu tamamen yenileme şansı. DUX Yatak size bunların hepsini sağlar.

Doğru uyku duruşu

Yan uyumak en iyi pozisyondur ve işte nedeni. Omurganın düzelmesine izin veren tek pozisyondur. Ayrıca yan yattığınızda omurga üzerinde çok az baskı oluşur. Cenin pozisyonunda uyursanız, belinizde daha fazla baskı oluşur.

Dr. Jason Gordon, yirmi yıllık deneyime sahip bir sırt uzmanı

Sırt ağrısı rahatlaması

İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş

Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemi

Herkese uyan tek bir model olmadığına inanarak, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Siz ve eşiniz şekil, boyut ve ağırlık olarak aynı olmadıkça, doğal farklılıklarınızı hesaba katacak bir yatağa ihtiyacınız var.

Değiştirilebilir yaylı kutucuklardan oluşan Pascal sistemimiz, optimum destek ve konfor için yatağın yattığınız tarafını kişiselleştirmenize olanak tanır. DUX yatakta konfordan asla ödün verilmemelidir.

Daha fazlasını okuyun

Bel desteği

İster kalıcı bir sorun ister spor sakatlanması veya hamilelik gibi geçici bir durum olsun, uyurken ekstra bel desteğine ihtiyacınız olabilir. DUX 8008 modeli, çıkarılabilir bir döndürme kolu içerdiğinden ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.

bel destekli DUX 8008

Farklı ihtiyaçlar için farklı yataklar

Eşsiz kilitli yay sisteminden Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemine ve ayarlanabilir bel desteğine kadar tüm modeller için, satın almanız gereken son lüks yatak olması için performans özelliklerine göre seçilen en yüksek kaliteli materyalleri kullanıyoruz. Kendinizi şımartın ve daha iyi bir uyku için bugün ideal lüks yatağınızı bulun.

Yatak modelinizi bulun

spinal sağlık

Sert yatak efsanesi

Tarihsel olarak şilteler, sıkışan ve ortasında sarkmalara neden olan bir materyalden üretilmiştir. Hamak pozisyonu, insanların sırt ağrısı çekmesine neden olduğu için, sert yatak en iyi seçenek olarak görüldü.

Bilim tarafından desteklenen gerçek şu ki, yatağınız ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Bir yatağı değerlendirmek için omurganızı nasıl desteklediğini incelemeniz gerekir. Kaslarınız tamamen gevşeğinde, omurganız uygun hizaya gelir. Ancak o zaman maksimum konfor ve spinal sağlığı için doğru yolda olursunuz.

Daha fazlasını okuyun

Şilte önemlidir

Yatağınız sırt ağrısına nasıl yardımcı olabilir

Tıbbi araştırmalara göre, insanların %80’inden fazlası, hayatının bir noktasında sırt ağrısı yaşayacak. Kaslar gün boyunca omurgayı korumak için çalışır. Gece dinlenmeyi hak ediyorlar. Sırt ağrısının birçok türü vardır ve neyse ki her biri için farklı çözümler vardır. Alt, orta, üst sırt veya boyun ağrısı çekiyor olsanız da, onu hafifletmek için bir yastık, yatak veya şilte vardır.

1926’dan bu yana mühendislerimiz boyun ve sırt ağrısını hafifletmek, ideal ortamı yaratmak için sırt ağrısı ve uyku alışkanlıkları üzerinde çalışıyorlar. Sırt ağrısı türleri hakkında biraz daha bilgi edindikten sonra, kendiniz için mükemmel, kişiselleştirilmiş DUX çözümünü aramaya başlayabilirsiniz.