Ana içeriğe geç

Çevresel yaklaşım

DUX sürdürülebilirdir

Ürünlerimiz en kaliteli materyallerden üretilmiştir. İnovatif tasarımıyla birlikte DUX yataklarının uzun ömürlü olmasını sağlar. DUX’un amacı, piyasadaki en sürdürülebilir ve doğal yatakları üretmektir.

Sorumlu bir şekilde seçiyoruz

DUX yatağın inovatif tasarımı, kişiselleştirilebilir bileşenlerden oluşur. Değiştirilebilirler ve hatta bazıları yükseltilebilir. Yenilenebilir tasarımın arkasındaki fikir, DUX Yatağın ihtiyacınız olan son yatak olabileceğidir. En yüksek kaliteli materyaller, 95 yıllık İsveç zanaat mirasıyla birleştiğinde, dayanıklı bir yatak ortaya çıkıyor. Basitçe söylemek gerekirse, ne kadar uzun süre kullanılırsa, çöplüklerde o kadar az yatak olacaktır.

OEKO-TEX® STANDARD 100 SERTİFİKASI

Oeko-Tex 100 Sertifikasına gururla sahibiz. Oeko-Tex Standard 100, tüm üretim aşamalarında tekstil ham maddeleri, ara ve son ürünler için bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir. Bu sertifika, yataklarımızın tamamen sağlıksız veya zararlı kimyasallardan arındırılmış olduğunu ve insan-ekolojik gereksinimleri karşıladığını onaylar.

OEKO-TEX metodolojisi hakkında daha fazla bilgi

Yüksel performanslı materyaller

Her DUX yatağın bütünlüğü materyallerle başlar. Yüksek performansa ve uzun ömürlülüğe inanıyoruz.

Yavaş büyüyen İsveç çamı

Yatak tabanı, gücü benzersiz, Kuzey İsveç’teki soğuk kış aylarında yavaşça büyüyen bir çamdan hasat edilen ahşaptan üretilmiştir.

Yüksek gerilimli İsveç Çeliği

Güçlü İsveç çeliği, her DUX yatağının bel kemiğidir. En iyi çelikle birleştirilmiş benzersiz sürekli helezon tasarımı, piyasadaki en küçük, en ince ve en dinamik yaylardan birini yapmamızı sağlar.

Yüksek ilmekli pamuk

Yataklarımız, güçlü bir kumaş olan yüksek ilmekli pamukla kaplıdır. Sonuç, yalnızca son derece yumuşak olması değil, aynı zamanda da son derece dayanıklı bir kumaş olması.

Hevea Lateks karışımı

DUX yataklarda kullanılan lateks, hevea veya “kauçuk” ağacından hasat edilen doğal bir üründür. Üst pedlerimizdeki lateks, uzun ömürlülüğü artırır ve vücudunuzun her santimine şekillendirme desteği sağlar.

Dördüncü nesil bir aile şirketi olarak müşterilerimize karşı tek sorumluluğumuz, ürünümüzün kalitesi, uzun ömürlülüğü ve gezegenin sağlığıdır. Doğamızda var

Farkı hissedin

DUX Yatağı deneyimlemenin en iyi yolu, onu gerçek hayatta denemektir. Şüpheleri kenara atın. En yakın mağazayı bulun ve kendiniz görün.

Mağaza bulun