Ana içeriğe geç

Uyku bilimi

Derin uykunuz bizim amacımız

Uykuyu ciddiye alıyoruz. Onu inceliyoruz. Ölçüyoruz. Her yönüyle araştırıyoruz. DUX Yüksek-Performanslı Uyku Sistemleri, 90 yılın üstündeki araştırma ve gelişmelerin bir sonucudur. Ürünlerimiz, önemli ölçüde daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için rakipsiz bir ergonomik destek seviyesi sağlar.

Daha iyi uyu, daha iyi performans göster

DUX Yatak’ta neden daha iyi uyursunuz? Vücudunuz, hareketi baskılamak için şilteye gömüldükçe, beyniniz sizi derin uykudan koparacak kadar güçlü bir sinyal gönderir. Bunu önlemek için vücut hareketlerinizi dinamik olarak şekillendirebilen derin bir uyku şiltesine ihtiyacınız var. Devrim niteliğindeki DUX uyku bilimi şiltesi, vücudunuzun ağırlığına ve şekline göre kendini ayarlar. Siz hareket ettikçe hareket eder. Vücudunuza uyum sağlayarak aktif destek sağlar. DUX ile kaliteli bir uyku çekmek, daha iyi konsantrasyon ve karar vermenin yanı sıra yavaşlatılmış yaşlanma süreçleri anlamına gelir.

Karolinska Enstitüsü çalışması

İsveç Karolinska Enstitüsü tarafından yürütülen bağımsız uyku çalışmasında uyku düzenleri ölçüldü. Araştırmacılar, beynin serebral korteksindeki elektriksel aktiviteyi kaydetmek için bir EEG kullanarak çeşitli yaylı yataklarda uyuyan bireyleri inceledi. Çalışma, DUX kullanıcılarının Derin Uyku aşamasına yalnızca daha hızlı ulaşmakla kalmayıp, orada daha uzun süre kaldıklarını gösterdi.

Derin uyku neden bu kadar önemli?

Araştırmalar uykunun çok aktif bir durum olduğunu gösteriyor. İyi dolaşımı sürdürmek için bedenlerimizi gece boyunca yeniden konumlandırırız. Vücudumuz uyku sırasında önemli hormonlar salgılar. Bağışıklık sistemi yeniden başlatılır ve beyin çeşitli kritik temizlik işlevleriyle meşgul olur. Vücudun dokuları onarıp yenileyebildiği, kemik ve kas inşa edebildiği ve aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirebildiği tek evre uyku evresidir.

Sırt ağrısı rahatlaması

Sırt ağrınız kontrolünüz altında. Doğru yatağı seçmek sizi rahatlatır ve günlerinizi tamamen değiştirebilir.

Nefes alan yatak

Helezonların etrafındaki boşluklar, yataklarımızın nefes almasına izin vererek vücut ısısını şilteden dışarı atar. Hava akışı kokuları azaltır ve bakteri veya mantarla savaşmak için havalandırma sağlar.

Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemi

Aynı yatağı paylaşan insanlar arasındaki farklılıkları kucaklıyoruz. Bu nedenle Pascal değiştirilebilir yaylı kutucuk sistemimiz, yatağın yattığınız tarafını bireysel olarak kişiselleştirmenize olanak tanır.

Farkı hissedin

DUX Yatağı deneyimlemenin en iyi yolu, onu gerçek hayatta denemektir. Şüpheleri kenara atın. En yakın mağazayı bulun ve kendiniz görün.

Mağaza bulun

İlgili