Ana içeriğe geç

DUX Tasarımcıları

Harika tasarımcılarla iş birliği yapma konusunda süregelen bir geleneğe sahibiz.

Önde gelen tasarımcılarla olan iş birliğimiz

Dördüncü nesil bir aile şirketi olarak, ilk konseptten son teslimata hızlı bir şekilde geçiş yapabilme avantajına sahibiz. Önde gelen tasarımcıların bizimle çalışmak istemelerinin nedenlerinden biri de budur. 1960’larda Bruno Mathsson, DUX için çok sevilen klasikler yarattı. Jetson, Pernilla ve Karin sandalyeler İsveç’teki evlerin zamansız favorileri.

Bugün, olağanüstü çağdaş yıldızların yeni nesliyle iş birliği yapıyoruz. Claesson Koivisto Rune Koleksiyonuna göz atın. Danimarka’daki Norm Architects’in zengin arşivimize katılmasını sağladık. 1950’li yılların Domus simgesiyle başlayan şirket, üzerinde yeniden çalışılmış iki koltuk, tamamen yeni bir tabure ve yan sehpa tasarladı. Geçmişimiz ve geleceğimiz ile yolculuğa devam ediyoruz.

Tasarımcılarımızı tanıyın

İndirin

DUX mobilya hikâyeleri

Bizim için sürdürülebilirlik önceliktir. Tüm süreç boyunca samimiyet ve şeffaflık talep ediyoruz. DUX, işçilik ve en iyi materyalleri kullanma söz konusu olduğunda, sürdürülebilirliğe ve çevreye vurgu yaparak tavizsizdir. Bugün, olağanüstü çağdaş yıldızların yeni nesliyle iş birliği yapıyoruz.

PDF olarak DUX mobilya hikâyeleri