Ana içeriğe geç

DUXIANA

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi (‟Hizmet”) kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin DUX International AB, Norra Vallgatan 76, Malmö 211 22, İsveç, e-posta: hello@dux.se, telefon: +46 40 626 99 10 ile ilgili politikaları açıklamaktadır. Hizmete erişim sağlayarak veya bu Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Bunu kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya bu Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasında, size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir ve revize edilen Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayabiliriz. Bu nedenle, bu sayfayı düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. 

Haklarınız

İlgili yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme, silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşla paylaşmamızı (verilerinizi aktarmamızı), verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz tüm onayları geri çekmemizi, yasal bir makama şikâyette bulunma hakkınızı ve yürürlükteki yasalarla ilgili olabilecek diğer haklarınızı geri çekmemizi isteyebilirsiniz. Bu hakları kullanmak için hello@dux.se adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize, yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza, işlememize veya aynı bilgileri gerekli amaçlarla işlemek için onayı geri çekmemize izin vermezseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebilir ya da bunları kullanamayabilirsiniz.

Güvenlik

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak doğal riskler göz önünde bulundurulduğunda mutlak güvenliği ve dolayısıyla bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini ve bunu riski size ait olmak üzere garanti edemeyiz.

Şikâyet/Veri Koruma Görevlisi

Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Dux International AB, Norra Vallgatan 76, e-posta: hello@dux.se adresindeki Şikâyet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz. Endişelerinizi geçerli yasalara uygun olarak ele alacağız.