Ana içeriğe geç

DUX FARKI

Neden bir DUX yatağa ihtiyacınız var

DUX ile mi, DUX olmadan mı? İşte bütün mesele bu. Araştırmalar, DUX yataklarının sıradan yataklardan daha iyi performans gösterdiğini göstermiştir. 90 yıllık sürekli gelişimin ardından, inovatif teknoloji ve sürdürülebilir çözümler içinde size sağlıklı ve konforlu bir uyku sunuyoruz. DUX ile deneyime ve yüksek kaliteye yatırım yaparsınız.

Konfor için inovasyon

Tasarım felsefemizi inovasyona dayandırıyoruz. DUX Yatak, vücudunuzun kritik bölgelerini eşit şekilde destekleyerek size daha rahat ve derin bir gece uykusu sağlar. Eşsiz tasarımımız, yatağın nefes almasını sağlayarak uygun hijyen için gerekli havalandırmayı sağlarken aynı zamanda vücut ısısını da azaltır.

DUX inovasyonları

DUX bileşen stratejisi

DEĞİŞTİRİN, YENİLEYİN, İYİLEŞTİRİN

DUX Bed, kişiselleştirilebilir bileşenlerden oluşur. Her bileşen değiştirilebilir ve hatta bazıları yükseltilebilir. Üst pedimiz daha fazla esneklik için yatağa sabitlenmemiştir. Pascal kişiselleştirilebilir destek sistemine erişim sağlamak için yatağın üst kısmı açılır ve çift yaylı tabanlar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Sonuç, yalnızca aşınma gösterdiği için iyileştirilmeyen, yeni aksesuarların ve teknolojik inovasyonların piyasaya sürülmesiyle yenilenebilen bir yataktır.

İnovatif yaylar

Nefes alan yatak

Bir yay sisteminin önemli ve gözden kaçırılan bir yararı, yatağın esasen oyuk olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu, kullanıcının hareketleriyle hava akışının oluşturulmasına izin verir. Akan hava sadece vücut ısısını şilteden dışarı atmakla kalmaz, aynı zamanda koku, bakteri ve mantarla mücadeleye yardımcı olmak için gerekli havalandırma seviyesini de üretebilir.

Kişiselleştirilebilir destek sistemimizle farklılıklarınızı kucaklayın

Sizin için mükemmel olan bir yatak, diğer yarınız için en iyi çözüm olmayabilir. DUX için konfor, ödün vermemek anlamına gelir. Özel Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemimiz, farklılıklarınız ne olursa olsun, her ikinizin de rahatını sağlamak için yatağın yattığınız tarafını kişiselleştirme imkânı sunar.

Pascal sistemini keşfedin

Sürdürülebilirlik, kalite ve uzun ömürlülük

Uzun ömre takıntılıyız. Zehirsiz ve OEKO TEX 100 standart sertifikalı yüksek kaliteli materyallerle nesiller boyu dayanacak yataklar üretiyoruz. İnovatif bileşen tasarımımız, yatağınızı değiştirmenize ve yükseltmenize olanak tanır. DUX Yatağı seçerek çevreye karşı sorumlu bir seçim yapmış olursunuz.

DUX ile sürdürülebilirliği seçin

Yataktan daha fazlası

DUX, yataktan daha fazlası. İyi hissetmek için bir araçtır. DUX Yatak derin uykuya odaklanıyor. Vücudunuzun kendini onarabileceği, yenileyebileceği ve eski hâline getirebileceği tek zaman budur.

DUX 6006 Inspiration Xupport

Mağaza bulun

Farkı hissedin

Yukarıdakilerin hepsini deneyimlemenin gerçek hayatta denemekten daha iyi bir yolu yoktur. Şüpheleri kenara atın. En yakın mağazayı bulun ve kendiniz farkı hissedin.

Mağaza bulun

Yatakta okuma zamanı

Uyumanın bilincini edinin