Ana içeriğe geç

DUX profesyonelleri

İş ortağımız olun

Dünyanın en prestijli otellerinden bazılarına iyi bir gece uykusunun önemi hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz. Oteller, bayiler ve iç mimarlar gibi yeni iş ortaklarıyla ilişkiler kurmanın yanı sıra, medya ile iş birliğimiz yoluyla DUX inovatif çözümlerini yaymak istiyoruz.

Bayi olun

DUX yatakları, on yıllar boyunca değerlerini kanıtlamıştır. Ürünlerimiz, en kaliteli materyaller ile piyasadaki en inovatif ürünlerdendir. Giderek daha fazla müşteri sağlık ve konforlarına yatırım yaptığından, önümüzde büyüyen bir pazar alanı görüyoruz. Bu yolculukta İsveç markamıza katılın!

Daha fazla bilgi alın veya bir görüşme rezervasyonu yapın Yatak koleksiyonumuzu keşfedin

OTEL OLARAK İŞ ORTAĞI OLUN

Dünyanın en lüks 150 oteli, en yüksek kalite DUX yataklara güvendi. Hangi otellerin DUX ile iyi bir gece uykusu sunduğunu keşfedin. Bu listeye katılmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

İş birliği yaptığımız otelleri keşfedin Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

DUX ile tasarım

Harika tasarımcılarla iş birliği yapma konusunda süregelen bir geleneğe sahibiz. Her şey, modern İsveç mobilya tasarımı üzerinde en büyük bir etkiye sahip olan ünlü Bruno Mathsson ile başladı. Bu iş birliği sayesinde, hâlâ ürettiğimiz bazı zamansız tasarım klasikleri yarattık. Örneğin: Jetson rahat koltuk. Tasarımcılarla olan ortaklıklara inanıyoruz, bu nedenle Claesson Koivisto Rune ve Norm Architects gibi birçok ortakla çalışıyoruz.

Koleksiyonumuz Bize Ulaşın

DUX sadece birkaç İtalyan markasının toplayabildiği uluslararası bir beğeniye sahip olan, şimdiye kadar İsveç’ten çıkan en iyi mobilya markasıdır.

Mårten Claesson, Eero Koivisto ve Ola Rune

Yenilikler neler?

Daha fazla bilgi edinmek veya temsilcilerimizle konuşmak için lütfen aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşın. Resmi DUX basın odamızda basın bültenleri, blog gönderileri ve medya varlıkları sunuyoruz.

Basın iletişimi Basın odası