Ana içeriğe geç

DUX İnovatif Tasarım

Sürekli gelişim

Son 90 yılı yataklarımızı geliştirmeye adadık ve bunu yapmaya devam ediyoruz. Derinlemesine araştırma, derin uykuya izin veren yataklar üretme hedefimize ulaşmamızı sağlar ve size uyurken vücudunuzu yenilemek için gereken rahatlığı sağlar. DUX için inovasyon, renk değişikliği anlamına gelmez. Ürünlerimize herhangi bir iyileştirme eklemeden önce, kapsamlı araştırmalar yaparak ölçülebilir ve doğrulanabilir yükseltmelere izin veririz.

DİNAMİK DESTEK

Uyurken asla tam olarak hareketsiz kalmazsınız. Bu yüzden geceleri tüm hareketlerinizi şekillendirecek dinamik bir yatağa ihtiyacınız var. Devrim niteliğindeki DUX yay sistemi, vücudunuzun ağırlığına ve şekline göre kendini ayarlar. Siz hareket ettikçe hareket eder, sürekli destek sağlar ve kaslarınız gevşerken kanınızın serbestçe dolaşmasına izin verir.

Eşsiz Sürekli sarmal yay tasarımı

Yaylar, omuzlarınızın ve kalçalarınızın içeri girmesine izin verecek kadar esnek ancak belinizi destekleyecek kadar dirençlidir. Helezonların etrafındaki boşluklar, yataklarımızın nefes almasına izin vererek vücut ısısını şilteden dışarı atar. Hava akışı kokuları azaltır ve bakteri veya mantarla savaşmak için havalandırma sağlar. Sürekli helezon tasarımımızın ek esnekliği sayesinde, DUX yatağınızı asla çevirmek zorunda kalmayacaksınız. Yaylar zamanla tutuculuklarını kaybetmezler. Bu yüzden yataklarımız ömür boyu kullanılır.

Pascal

Kişiselleştirilebilir destek sistemi

Her bedenin benzersiz olduğuna ve bir yataktan daha kişisel bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle, her bir yayın küçük harika bir mekaniğe dönüşmek üzere özenle tasarlandığı, patentli Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemimizi geliştirdik. DUX yatakları, parçaları özel olarak yapılandırmanıza izin veren, farklı yay gerilimlerine sahip değiştirilebilir kutucuklara sahiptir. Amaç, vücut ölçünüze ve kilonuza tam olarak uymak ve siz değişirken bunları size uyarlamaktır.

DUX BİLEŞEN STRATEJİSİ

Değiştirin, yenileyin, iyileştirin

Bileşen stratejimiz, parçaları değiştirmenize, yenilemenize veya yükseltmenize olanak tanır. DUX üst pedi yatağa sabitlenmemiştir. Pascal sistemine erişmek için yatağın üst kısmı açılır ve çift yaylı tabanlar bağımsız olarak çalışır. Yataklarımızı ömür boyu dayanacak şekilde tasarladığımız için eskimeye başladığında size eski hâline getirme imkânı veriyoruz. Ayrıca, deneyiminizi her geçen gün geliştirmek için yıllar içinde inovatif çözümlere erişmenizi istiyoruz.

KENDİNİ KANITLAMIŞ TEKNOLOJİ

İmza teknolojimizi sürekli olarak geliştiriyor, iyileştiriyor ve yeniliyoruz. Şimdiye kadar, birbirine kenetlenen yüksek gerilimli çelik yayların kusursuz ağı zaten zamanla kendini kanıtladı. Gelişimimiz işe yarıyor ve bunu kanıtlayacak bir tarihimiz var.

Omurganızı hizada tutun

DUX Yatak, sırt ağrısını hafifletmeye yardımcı olmak için omurganızı hizalar ve ağırlığınızı eşit şekilde dağıtır. Amacımız, doğru duruşla durmanızı sağlamaktır. Bu ancak vücudunuz tamamen desteklendiğinde mümkündür.