Ana içeriğe geç

Konfora hoş geldiniz

DUX ile tasarım

DUX ile ortaklık

DUX, şirketin kurulduğu 1926 yılından bu yana yüksek kaliteli malzemeler geliştirmekte ve üretmektedir iç tasarımcılar, mimarlar ve yüklenicilerle uzun bir çalışma geçmişine sahip. Yıllar içinde, zamansız ürünlerimizin çoğu Bruno Mathsson, Claesson Koivisto Rune ve Norm Architects’i içeren tasarımcılarla iş birliği sonucunda ortaya çıktı.

En yakın bağlantılarımız markamızı temsil eden ve son kullanıcıya, tüketiciye profesyonel önerilerde bulunan ortaklarımız, ekiplerimiz ve bireylerle birliktedir. Her zaman için müşteri portföyümüzü, markamızı ön plana çıkaracak ve müşterilerimizi memnun edecek iç tasarımcılar, mimarlar ve yüklenicilerle genişletmek istiyoruz.

DUX Elçi programı

İç Tasarımlar, Mimarlar, Danışmanlar ve Yükleniciler için marka farkındalığını, DUX ve DUXIANA satışlarını artırmaya yardımcı olan avantajlar içeren bir DUX elçi programı sunuyoruz.

Bu avantajlar arasında DUX ürünlerinde profesyonel indirimler veya komisyonlar, kişisel ürün desteği ve müşteri toplantıları için danışmanlık alanlarımız dâhil olmak üzere küresel mağaza ağımızın kullanımı yer alıyor.

Ayrıca ürünlerimiz ve DUX ürünleriyle çalışmanın avantajları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bildiğinizden emin olmak için size, ekibinize veya çalıştığınız organizasyona yönelik eğitim de verebiliriz.

DUX Elçisi olmak için başvurun

Önde gelen tasarımcılarla olan iş birliğimiz

Dördüncü nesil bir aile şirketi olarak, ilk konseptten son teslimata hızlı bir şekilde geçiş yapabilme avantajına sahibiz. Önde gelen tasarımcıların bizimle çalışmak istemelerinin nedenlerinden biri de budur. Bugün, olağanüstü çağdaş etkilerin yeni nesliyle iş birliği yapıyoruz. Geçmişimiz ve geleceğimiz ile yolculuğa devam ediyoruz.

Tasarımcılarımız hakkında daha fazlası burada

Daha fazla bilgi alın

Online broşürümüz

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Online broşürümüz “DUX’a Hoş Geldiniz” için aşağıya tıklayın.

Online broşüre git

Bize ulaşın

DUX ile bir iş birliği hakkında görüşmek ister misiniz? Bize görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyin, size en kısa sürede yanıt vereceğiz.