Ana içeriğe geç

DUX İŞ BİRLİKLERİ

DUX İŞ ORTAĞI OLUN

ORTAKLARIMIZLA MÜKEMMEL İŞ BİRLİKLERİ OLUŞTURMAK

DUX’ta her zaman yeni iş ortaklarıyla ilişkiler kurmaya çalışırız. İş birliği ortaklarımız arasında satıcılar, oteller, iç mekân tasarımcıları, Tottenham Hotspur Futbol Kulübü, Forbes Seyahat Rehberi gibi diğer başarılı ortak iş birlikleri yer alıyor.

Dünyanın en prestijli otellerinden bazılarına iyi bir gece uykusunun önemi hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz. Oteller, bayiler ve iç mimarlar gibi yeni iş ortaklarıyla ilişkiler kurmanın yanı sıra, medya ile iş birliğimiz yoluyla DUX inovatif çözümlerini yaymak istiyoruz.

DUX ile tasarım

İç tasarımcılar, mimarlar ve yüklenicilerle uzun zamandır çalışıyoruz. En yakın bağlantılarımız markamızı temsil eden ve son kullanıcıya, tüketiciye profesyonel önerilerde bulunan ortaklarımız, ekiplerimiz ve bireylerle birliktedir.

Her zaman için müşteri portföyümüzü, markamızı ön plana çıkaracak ve müşterilerimizi memnun edecek iç tasarımcılar, mimarlar ve yüklenicilerle genişletmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi

İş birliği

Öncü tasarımcılar

Dördüncü nesil bir aile şirketi olarak, ilk konseptten son teslimata hızlı bir şekilde geçiş yapabilme avantajına sahibiz. Önde gelen tasarımcıların bizimle çalışmak istemelerinin nedenlerinden biri de budur. Bugün, olağanüstü çağdaş etkilerin yeni nesliyle iş birliği yapıyoruz.

Tasarım iş birliklerimiz hakkında daha fazla bilgi

DUX, sadece en iyi İtalyan markalarına özel uluslararası bir şöhrete sahip, İsveç’ten bugüne dek çıkan en iyi mobilya markasıdır

MÅRTEN CLAESSON, EERO KOİVİSTO VE OLA RUNE

İş ortağımız olun

Bize ulaşın

Ortaklık fırsatı hakkında görüşmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.