Ana içeriğe geç

Yatağın yattığınız tarafını kişiselleştirin

Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemi

Aynı yatağı paylaşan insanlar arasındaki farklılıkları kucaklıyoruz. Bu nedenle Pascal değiştirilebilir yaylı kutucuk sistemimiz, yatağın yattığınız tarafını bireysel olarak kişiselleştirmenize olanak tanır. Amacımız, hiçbir şeyden taviz vermeden optimum desteği ve rahatlığı sağlamaktır.

Her vücut benzersizdir

Kutucuklar, vücut tiplerine ve vücut bölümlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır bu nedenle yalnızca ağırlık ve boy farkını değil, omuz genişliği, kalça yoğunluğu ve kas yapısı arasındaki farkı da barındırırlar. Alt sırtınızın altında daha sert bir yatak desteğine ihtiyacınız olabilirken, eşinizin uygun spinal hizasını elde etmek için daha fazla esnekliğe ihtiyacı olabilir.

Nasıl çalışır

The DUX Yatak Pascal’ın üst katmanı, altı değiştirilebilir yaylı kutucukları ortaya çıkarmak için açılabilir; her tarafta üç tane. Kutucukları vücut ölçünüze, şeklinize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

1. ADIM

Üst pedi çıkarın

2. ADIM

Yatağın üstünün fermuarını açın

3. ADIM

Doğru yoğunluğu seçin: yumuşak, orta veya sert

4. ADIM

Yatağınızın kenarları rahat olsun

Üç destek bölgesi

Bacaklarınız, kalçalarınız ve omuzlarınız farklı bir desteğe ihtiyaç duyar. DUX Yatak, destek bölgelerini ayırarak size tüm vücutta daha fazla konfor sağlar. Omuz kutucuğu, dolaşımı engelleyebilecek basınç noktalarını azaltır. Kalça destek kutucuğu, omurganızı düz, gevşek ve rahat tutmanıza yardımcı olurken, bacak destek kutucuğu, omurganızı hizalamak ve ayaklarınızdaki dolaşımı sürdürmek için bacaklarınızı hafifçe yükseltir.

Usta yaylar

Yayların tasarımı ve bunları yapmak için kullanılan özel çelik türü, yıllarca süren araştırma ve testlerin meyvesidir. Her yay, önceden belirlenmiş bir ağırlık seviyesine karşı koymak için kesin bir kaldırma derecesi sağlamak üzere kalibre edilmiştir.

Pascal: kişi ve ölçü

Patentli Kutucuk Sistemimize Fransız fizikçi ve matematikçi Blaise Pascal’ın adını verdik. “Pascal”, basınç için uluslararası bir ölçü birimidir. Bizim durumumuz için de belirli bir boyut, şekil ve ağırlıktaki bir vücudu desteklemek için her bir yayın ihtiyaç duyduğu basıncın ölçüsüdür.

Sağlığınız üzerinde kontrol sahibi olun

DUX, yataktan daha fazlası. İyi hissetmek için bir araçtır. İster sırt ağrısı çekiyor olun ister rahat olmaya çalışırken huzursuz geceler geçirin, DUX Yüksek Performanslı Uyku Sistemleri, ihtiyacınız olan dinlenme ve rahatlamayı deneyimlemenizi sağlar.

Farkı hissedin

DUX Yatağı deneyimlemenin en iyi yolu, onu gerçek hayatta denemektir. Şüpheleri kenara atın. En yakın mağazayı bulun ve kendiniz görün.

Mağaza bulun

İlgili