Ana içeriğe geç

Yataklar

DUX 303

Özelleştirilebilir konfor bölgeleri olan en yeni yataklarımız.

DUX 303

DUX 303, konfor bölgelerini özelleştirmek için Pascal sistemli en yeni yataklarımızdır. Bu, yatak profilinize girecek şekilde tasarlanmış ilk çerçevesiz yatağımızdır. Yüksek düzeyde konfor, iki DUX inovasyonu, birbirine bağlı binlerce helezona sahip DUX yay sistemi ve benzersiz Pascal sistemimiz arasındaki etkileşimden kaynaklanmaktadır.

  • DUX Yay sistemi
  • Pascal Sistemi
DUX 303

Özellikler

  • Doğal kauçuklu ve 10 cm ve 12 cm'lik yay içeren çift katmanı bulunan çift yaylı yatak
  • Pascal sistemi, yumuşaktan ekstra serte kadar konfor bölgeleri kolayca ayarlanabilir
  • 90x200 cm’deki yay sayısı 2004'tür
  • Deri detaylar
  • Lateksten değiştirilebilir örtü
  • Yatak yüksekliği 34 cm

Yatağınızı kişiselleştirin

Yatağınızın sizin kaleniz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şilte, yatak başı ve üst pedden ayaklara kadar tüm bileşenleri seçmenize izin veriyoruz. DUX’ı kişiselleştirin!

Mağaza bulun Yatağınızı nasıl kişiselleştireceğinizi öğrenin

Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemi

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanır

Pascal Kişiselleştirilebilir Destek Sistemi, yatağınızın yattığınız tarafını kişiselleştirmenizi sağlar. Kutucuklar üç farklı bölgede kişiselleştirilmiş dört varyasyon hâlinde (yumuşak, orta, sert ve ekstra sert) sunulmaktadır: omuzlar, kalçalar ve bacaklar. Tüm bunlar, iyi bir gece uykusu sağlamak amacıyla uygun spinal hizalamayı sağlamak içindir.

Pascal sistemini keşfedin

Üstün konfor

DUX’ın başarısının sırrı teknolojidir. Doğru duruşa ve iyileştirilmiş derin uykuya odaklanarak en yüksek uyku kalitesini sağlamayı hedefliyoruz. Sürekli sarmal yay tasarımı ve zamanla test edilmiş teknolojisi sayesinde, DUX yataklar son derece rahattır.

DUX inovasyonu

Ayrıca bakınız

Aksesuarlar

Yatak ayaklarınızı, yatak başlığınızı, yatak eteğinizi ve çarşafınızı seçin. Özel aksesuar serimiz, DUX yatağınıza tam uyum sağlar.

Yatak aksesuarları Yatak

Neden DUX

DUX’a gitmek için daha fazla neden