Ana içeriğe geç

DUXIANA, Tottenham Hotspur’ün Resmî Yatak Tedarikçisi oldu

Gelişmiş teknoloji ve sürdürülebilir materyaller kullanarak uykuyu optimize etmeleriyle tanınan DUXIANA, Tottenham Hotspur’ün Resmî Yatak Tedarikçisi oldu.

Üstün kaliteli DUX 8008 uyku sistemi, yastık ürünleri ile birlikte artık oyuncularımızın uyku ve iyileşmeyi en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için en gelişmiş oyuncu konaklama tesisimiz olan The Lodge’daki her odada yerini alıyor.

Uykuda devamlılığını sağlamak için oyuncularımıza aynı yatak ve aksesuarlar evlerinde de sunuluyor.

8008, üç katmanlı eşsiz destekleyici sürekli sarmal yay ile birlikte iki katmanlı doğal lateksten ve ayarlanabilir bir bel desteğinden oluşur; bu özellikler birlikte rakipsiz düzeyde konfor ve tam vücutta aktif destek sağlar.

DUXIANA ayrıca, yavaş büyüyen İsveç çamı, İsveç çeliği, yüksek iplikli pamuk ve Kauçuk ağacından hasat edilen doğal lateks dahil olmak üzere en kaliteli, uzun ömürlü malzemelerden üretilen ürünlerle piyasadaki en sürdürülebilir yatakları üretmeyi amaçlamaktadır.

tottenhamdux.jpg

Tottenham Hotspur, Spor Hekimi ve Spor Bilimleri Başkanı Geoff Scott konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Oyuncularımıza sunulan tesisleri ve ürünleri sürekli olarak geliştirmenin yollarını arıyoruz. DUX yatak, bir yataktan daha fazlasıdır; tamamen özelleştirilebilir sistemi, oyuncularımıza kritik bir rol oynayarak en iyi iyileşmeyi sağlamak için yardımcı olmada önemli bir araçtır. DUX yatak, son teknoloji Lodge tesisimizle tanıştığından beri oyuncuların zorlu programlarına uyum sağlama yeteneğini daha da artırdı.”

DUX & DUXIANA CEO’su Henrik Ljung şunları söyledi: “Markamızın, Tottenham Hotspur Futbol Kulübü’nün Resmî Yatak Tedarikçisi olmasından dolayı büyük gurur duyuyorum. Uykuyla sağlık ve rahatlıkla ilgili odaklanmanın yanı sıra sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı paylaşan harika bir küresel markayla çalışma fırsatı ortaya çıktığında, karar vermesi kolay oldu. Şimdi Kulüp ile çalışmayı ve takımın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmada üzerimize düşeni yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

GettyImages-1424685554.jpg

İlgili