Ana içeriğe geç

Resmî yatak tedarikçisi

DUXIANA’nın Tottenham Hotspur Futbol Kulübü’nün resmî yatak tedarikçisi olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Tottenham Hotspur, ürünlerimizin sadece bir yataktan daha fazlası, daha çok bir uyku sistemi ve zindelik aracı olduğuna inandıkları için DUX Yatak’a güvenmeye karar verdi.

One Hotspur Üyeleri teklifi

Bir Tottenham Hotspur oyuncusu gibi konforun keyfini çıkarın
 

DUXIANA koleksiyonunda One Hotspur Üyeleri için %15 indirim 

Bize ulaşın

Mükemmel uyum

Tarihte dik bir şekilde bir araya gelen iki ikonik markanın sağlık ve zindelikle ilgili ve sürdürülebilirliğe adanmış olmasıyla. Uyku dışındaki birçok alanda uzun zamandır süren iş birliğimizle birlikte harika şeyler yapmak için sabırsızlanıyoruz. Ancak bu harika ekibe yardımcı olmada ve onları geliştirmede üzerimize düşeni yapmaya odaklanıyoruz.

Tottenham Hotspur

- İngiliz Futbol Ligi’nde 139 yıllık tarih
- Sağlıklı, aktif bir yaşam tarzı
- Sürdürülebilirlik
- Kendi sebzelerinin yetiştirilmesini de dâhil olmak üzere karbon ayak izinin azaltılması
- “Mind, Body and Spurs” programı


“Büyüyen tedarikçi ailemize Duxiana’yı getirmekten mutluluk duyuyoruz. Duxiana, sağlık ve zindeliği artırmak için en iyi uyku sistemlerini tasarlama ve üretme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir, ürünlerini futbolcu konaklama tesisimiz The Lodge’a sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

- Fran Jones, Tottenham Hotspur Ortaklık Direktörü

Duxiana

- 96 yıllık kalite, inovasyon ve işçilik
- Sağlıklı uyku
- Sürdürülebilirlik
- Konfor
- Karbon ayak izinin azaltılması
- Sağlık ve zindelik


“Markamızın, Tottenham Hotspur Futbol Kulübü’nün Resmî Yatak Tedarikçisi olmasından dolayı büyük gurur duyuyorum. Uykuyla sağlık ve zindeliğe odaklanmanın yanı sıra sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı paylaşan harika bir küresel markayla çalışma fırsatı ortaya çıktığında, karar vermesi kolay oldu. Şimdi kulüple çalışmayı ve ekibin çok sayıda başarıya ulaşmasına yardımcı olmada üzerimize düşeni yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!”

- Henrik Ljung, DUXIANA CEO’su

Tottenham Hotspur’de sağlık ve zindelik

“DUX yatak piyasadaki en iyi yatak ve Tottenham Hotspur’de sürekli olarak oyuncularımıza sunulan tesisleri ve ürünleri geliştirmek için çalışıyoruz. DUX yatak, bir yataktan daha fazlasıdır; tamamen özelleştirilebilir sistemi, oyuncularımıza kritik bir rol oynayarak en iyi iyileşmeyi sağlamak için yardımcı olmada önemli bir araçtır. DUX yatak, son teknoloji Lodge tesisimizle tanıştığından beri oyuncuların zorlu programlarına uyum sağlama yeteneğini daha da artırdı.”

- Geoff Scott, Spor Hekimliği ve Spor Bilimleri Başkanı, Tottenham Hotspur

Uykunun neden materyal sporu olduğunu keşfedin

Materyal Sporu, ekipman kalitesinin (materyal, yapılandırma/materyal karışımı) sonucu belirleyebileceği ve kararlaştırabileceği düşüncedir. Sporunuzdaki materyal ne kadar iyi olursa, o kadar iyi performans gösterirsiniz. Aynısı, materyal, yapılandırma ve tasarımın konfor ve uyku kalitenizi belirleyebileceği yataklarımızda da söylenebilir.

Daha fazlası buradan keşfedin

Uyku bilimi

Derin uykunuz bizim amacımız

Uykuyu ciddiye alıyoruz. Onu inceliyoruz. Ölçüyoruz. Her yönüyle araştırıyoruz. DUX Yüksek-Performanslı Uyku Sistemleri, 90 yılın üstündeki araştırma ve gelişmelerin bir sonucudur. Ürünlerimiz, önemli ölçüde daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için rakipsiz bir ergonomik destek seviyesi sağlar.

Uyku bilimimiz hakkında daha fazlası

Çevresel yaklaşım

Sorumluluk bilinciyle seçiyoruz

DUX yatağın inovatif tasarımı, kişiselleştirilebilir bileşenlerden oluşur. Değiştirilebilirler ve hatta bazıları yükseltilebilir. Yenilenebilir tasarımın arkasındaki fikir, DUX Yatağın ihtiyacınız olan son yatak olabileceğidir. En yüksek kaliteli materyaller, 95 yıllık İsveç zanaat mirasıyla birleştiğinde, dayanıklı bir yatak ortaya çıkıyor. Basitçe söylemek gerekirse, ne kadar uzun süre kullanılırsa, çöplüklerde o kadar az yatak olacaktır.

Sürdürülebilirlik çalışmalarımız hakkında daha fazlası